Iсторія компанії
Київміськбуд сьогодні
Менеджмент
Структура
Інформбюро
Соціальні проекти
Прес-офіс
Реалізація об"єктів нерухомості
Корисні поради
Контактна iнформація
 

Новини


На всіх будмайданчиках «Київміськбуду» зупинено роботу  23.02.2016

         На одну годину будівельники зупинили роботу на всіх 54 будівельних об'єктах компанії

         Страйк попереджувальний. Забудовники вимагають від столичної влади, міліції та Мінюсту захистити законні будівництва від свавілля. Через напади так званих «тітушек», будівельна галузь опинилась на межі колапсу. Псевдоактивісти б’ють робітників, трощать огорожі і нищать дорогу будівельну техніку. Минулого року, за підрахунками експертів, роботу будівельників у Києві блокували понад 80 разів. Мова йде про законні будівництва, на які у забудовника є всі дозвільні документи.

         Керівники будівельних організацій скаржаться, що через такі дії робітники все частіше відмовляються виходи на роботу. Це позначається і на термінах будівництва і на економіці в цілому. Адже будівельна галузь дає роботу 5-7 суміжним організаціям, сплачує дивіденди, залучає великі інвестиції. Страждають від такого свавілля і родини будівельників.

         «За кожним будівельником як мінімум 3 члени сім'ї, які він годує, 7-12 чоловік суміжників, які працюють над виробництвом будматеріалів, сантехніки, плитки і таке інше. За простій ніхто не платить, а зарплата – це часто єдиний прибуток родини», - підкреслює будівельник Олександр Ярош.

         Робота на будівництві на сьогоднішній день не користується надто великим попитом, але без будівельників Україна не витримає навантаження на економіку, говорить Керуючий справами ПАТ «ХК «Київміськбуд» Юрій Зубко.

         «У дощ, сніг, мороз і спеку будівельники зводять житло, це важка фізично праця. Потребує знань, навиків, сили і неабиякої витримки. І найголовніше, будівельна галузь є одним з тих китів, на яких тримається наша економіка. Зупиняться будівництва – впаде економіка, а яка ситуація наразі з грошима в країні всі добре знають, бо відчувають на власних гаманцях», - говорить він.

         Юрій Зубко додає, що в таких діях «активістів» вбачає добре продуману лінію поведінки тих, хто зацікавлений у розхитуванні ситуації в країні. А тому закликає інвесторів, по-перше, не панікувати, а по-друге – підтримати будівельників у їх акції спротиву.

         «Всі будівельні організації будують сьогодні за інвестиційним принципом. Люди приносять кошти, ми зводимо їм житло. І свою відповідальність перед людьми ми розуміємо, як розуміють її і всі інші забудовники. Але одна справа потужний будівельний комплекс, і зовсім інша невеликі будівельні компанії. А довіра людей до будівельної галузі одна. Підведе одна компанія, недовіра буде до всіх інших», - зазначає він.

         Сьогодні будівельники провели попереджувальний страйк. На одну годину на всіх будмайданчиках столиці зупинилася робота. Такими діями будівельники намагаються привернути увагу влади і відповідальних інституцій до патової ситуації, яка склалась в галузі через беззаконня.  

27.09.2016   Ігор Кушнір: Житло ніколи не було і не буде дешевим
26.09.2016   Будинку №6 у мкр. Позняки, 4-А присвоєно поштову адресу
23.09.2016   Аркадій Бондарев: Попит на смарт-квартири диктує і пропозиції на ринку
21.09.2016   «Київміськбуд» ввів в експлуатацію два дитячих садочки
20.09.2016   Володимир Слончак: Торік «Київміськбуд» виплатив акціонерам майже 30 млн грн дивідендів
Останнi новини
Архiв новин

    
АТХК 'Київмiськбуд'   Copyrights © 2008 АТХК 'Київмiськбуд' 2008
Всi права захищенi.
Створення сайту   Разработано в
Sparkle Design Studio

Створення сайту
Створення сайту
cms, управлiння сайтом
конкурс векторної графiки